Startuoja „Mokyklos eina“ veiklos: sukurta 120 žingsnių iššūkių

Mokyklos eina

Oficialiai prasideda trečiasis projekto „Mokyklos eina“ sezonas! Pasibaigus rugsėjį startavusiai atrankai, prisijungti prie interaktyvių, moksleivių fizinį aktyvumą skatinančių projekto veiklų buvo pakviestos 60 aktyviausiai žingsniavusių mokyklų. Na, o kartu su lapkričio pabaiga startuoja ir pirmoji projekto veikla – privatūs žingsnių iššūkiai mokiniams ir mokyklų bendruomenėms.

120  žingsnių iššūkių

Pirmasis projekto etapas moksleivius ir mokyklų bendruomenių narius kviečia jungtis į privačius žingsnių iššūkius mobiliojoje programėlėje „#walk15“. Šiame etape kiekvienai iš 60 dalyvauti projekte atrinktų mokyklų sukurta po du žingsnių iššūkius. Iš viso – 120 privačių iššūkių.

„Kiekvienai projekte dalyvaujančiai ugdymo įstaigai sukūrėme po du žingsnių iššūkius. Vieną skirtą tik moksleiviams, o kitame varžytis kviečiame mokyklų bendruomenių narius – mokytojus, administracijos darbuotojus, tėvelius ir kitus. Siekiame, jog ėjimas ir aktyvus laisvalaikis taptų ne tik moksleivių, bet ir visos juos supančius aplinkos kasdieniu įpročiu“, – sako projekto iniciatorė ir programėlės „#walk15“ kūrėja Vlada Musvydaitė-Vilčiauskė.

Atrankas įveikusias mokyklas informacija apie iššūkius jau pasiekė el. paštu. Junkitės ir aktyviai žingsniuokite! Projekto dalyviai iššūkiuose eis iki gegužės 31 d., o jų pabaigoje aktyviausių laukia dovanos ir prizai.

Dar daugiau unikalių veiklų

Projekte „Mokyklos eina“ moksleivių laukia ir daugiau įtraukiančių, fizinį aktyvumą ir bendruomeniškumą skatinančių veiklų. Antrajame etape dalyviai bus kviečiami kurti interaktyvius savo mokyklos pažintinius maršrutus, kurie nuguls programėlės „#walk15“ virtualių trasų skiltyje. O paskutiniame projekto etape jaunuolius įtrauks sveikatingumo pamokos, kurias ves mobiliosios programėlės „#walk15“ kūrėja Vlada Musvydaitė bei Lietuvos sporto universiteto dėstytojai.

Projektas „Mokyklos eina“, kurį įgyvendina UAB Walk15, bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.